این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هدفکار کاملا محفوظ می باشد

قوانین و مقررات

قوانین وبسایت آموزش حسابداری هدفکار

در وبسایت www.hadafkar.com قصد داریم جدید‌ترین و به روزترین مباحث مرتبط با آموزش های حسابداری و تجربیات حسابداران را با شما به اشتراک بگذاریم. این آموزشها کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌باشد.

 

در سایت هدفکار مطالب بسیاری از قبیل: مقالات، فایل های صوتی و تصویری و آموزشهای رایگان در اختیار علاقمندان و مخاطبان رشته حسابداری قرار داده ایم، تا با مطالعه و مشاهده این تجربیات بتوانید مهارتهای خود را ارتقا دهید و راهکارهایی بمنظور افزایش تجربیات مالی خود بدست بیاورید. تمامی مخاطبان سایت هدفکار میتوانند از این مطالب استفاده نمایند و در صورت تمایل با ذکر منبع، آنها را به اشتراک بگذارند.

سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را می‌توانید به آدرس ایمیل info@hadafkar.com ارسال کرده و یا در بخش نظرات مقالات با ما درمیان بگذارید.

لطفاً سوالات و مطالب مرتبط با حسابداری و مدیریت را برای ما ارسال فرمایید، انشاالله که بتوانیم با استفاده از تجربیات هدفکاران این مطالب را در قالب محتوای متنی و یا صوت و تصویر در اختیار دوستان هدفکاری قرار دهیم.

لطفا در ارسال نظرات خود، موارد اخلاقی و فرهنگی را رعایت کرده و در ارسال پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری فرمایید. مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در سایت هدفکار به عهده وی می‌باشد. بنابر این لطفاً در بیان مطالب خود دقت فرمایید.

تمامی پست های کاربران هدفکار به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست ها انجام نمی‌شود، لذا از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت "موسسه آموزش حسابداری هدفکار" هیچگونه مسئولیتی در اقبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت.

شماره موبایل افراد و اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.

تحلیلها، نظرات و نوشته‌های کاربران، نظر شخصی آن ها بوده و موسسه آموزشی هدفکار مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.

انتقال اطلاعات از طریق اینترنت و ایمیل یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. موسسه آموزش حسابداری هدفکار مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی، که در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد.

مسئولین سایت هدفکار، تلاش می کنند اطلاعات شخصی که شما در اختیار ما می گذارید حفظ کنند و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

موسسه آموزش حسابداری هدفکار محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

از همراهی شما دوستان هدفکاری متشکریم.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh
مریم شکری
۱۴۰۰/۰۸/۱۱۰۰
پاسخسلام هزینه دوره چند هست
علی اکبر علیایی
۱۴۰۰/۰۸/۱۶۰۰

سلام در حال حاضر دوره ای برای برگزاری نداریم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط