این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هدفکار کاملا محفوظ می باشد

هدفکارت حسابداری

هدفکارت حسابداری
چکیده این محصول : انتشار : 1397/07/01 0 نظر

 

تو دنیا آموزشهایی موفق ترن و بازخورد مثبتی دارند که همراه با بازی باشه،همین شد که هدفکارت اولین بازی حسابداری ثبت شده در ایران رو خلق کردیم.

 

داستان از کجا شروع شد ؟؟؟

با توجه به تجربه ای که طی این سالها کسب کردیم، متوجه شدیم اکثر حسابداران حتی در معروفترین شرکتها، در درک پایه ای ترین مطالب حسابداری با مشکل روبرو هستند و البته این نشان از ضعف سیستم آموزشی کشور میباشد. و تصمیم گرفتیم مطالب پایه ای حسابداری را با جدید ترین متد روز دنیا در اختیار مردم عزیز کشورمان بگذاریم.

هدف کارت حسابداری قراره چه چیزی به من یاد بده ؟؟؟

این مجموعه در قالب 48 عدد فلش کارت تهیه شده، که در هر یک از این فلش کارتها مطالبی ارائه شده که مورد نیاز کلیه حسابدران در همه سطوح تجربی میباشد. در هدف کارت حسابداری؛ آموزش کدینگ حسابداری در سه سطح از حسابهای گروه، کل و معین تعریف شده است و نوع هر یک از این حسابها (دارایی، بدهی، سرمایه، هزینه و فروش) مشخص و قابل درک است. یکی دیگر از قابلیتهای این فلش کارت آشنایی با ماهیت حسابها و گردش حسابها میباشد. با توجه به اینکه کلیه این موارد به دو زبان فارسی و انگلیسی در فلش کارت تعبیه شده است، میتوانید نسبت به تقویت زبان تخصصی حسابداری نیز اقدام فرمایید.

این محصول مناسب افراد با تجربه یا افراد کم تجربه است ؟؟؟

این محصول برای افراد کم تجربه میتونه ابزار مناسبی برای یادگیری و ارتقای مهارتها باشه و برای افراد با تجربه میتونه ابزاری مناسب برای بازی با دوستان و همکاران در محیط کار باشه !!!

این بسته جنبه آموزشی داره یا جنبه بازی ؟؟؟

شما با بسته هدف کارت حسابداری، علاوه بر آموزش های حسابداری، امکان بازی با این فلش کارتها را خواهید داشت. متد آموزش به همراه بازی یکی از جدید ترین روش های آموزشی در جهان میباشد که مجموعه هدفکار بعنوان اولین شرکت ایرانی در زمینه خدمات مالی و حسابداری، این روش را به اجرا گذاشته است.

چطور بازی هدف کارت رو آموزش ببینم ؟؟؟

شما میتوانید ویدئوی بازی های هدف کارت را به همراه توضیحات مربوط به بازی از سایت هدفکار دریافت فرمایید. برای دریافت بازی های آتی میتوانید در سایت ثبت نام و از آخرین تغییرات با خبر شوید.

 

توضیحات

1. پرداخت فقط بصورت اینترنتی میباشد.

2. بعد از ثبت سفارش، هزینه پستی به سبد خرید شما اضافه خواهد شد.

3. در صورتیکه سفارش شما فاقد موجودی باشد، تمام وجه به شما عودت خواهد شد.

(اگر تعداد کالاهای خود را افزایش دهید در هزینه ارسال صرفه جویی خواهید کرد)

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 1

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط