این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هدفکار کاملا محفوظ می باشد

یک مجموعه آزمایشی از اصول کلی حسابداری برای واحدهای تجاری

یک مجموعه آزمایشی از اصول کلی حسابداری برای واحدهای تجاری
چکیده این محصول : انتشار : 1400/02/07 0 نظر

شناسنامه کتاب:

نام کتاب: یک مجموعه آزمایشی از اصول کلی حسابداری برای واحدهای تجاری

ناشر: انتشارات ترمه

مولفین:  دکتر محسن ژاله آزاد زنجانی

شابک:  9789649789002

نوبت چاپ:  چاپ 1400

قیمت: 45.000 تومان

 

پیشگفتار مؤلف کتاب

 
این بررسی تکمیل کننده بررسی شماره 1 تحقیقات حسابداری ، تحت عنوان «مفروضات بنیادی حسابداری » ، نوشته موریس مونیتز 1 است و کار بخش تحقیقات حسابداری انجمن حسابداران رسمی آمریکا را برای بررسی مفروضات بنیادی و اصول کلی حسابداری تکمیل میکند. پیش نویس نخست این بررسی را رابرت اسپروس آماده کرد. این بررسی سپس در پرتو یافت ههای بررسی مفروضات و به منظور یکپارچه کردن هر دو پروژه به طور کامل از نو نگاشته شد.

همانطور که در مورد بررسی مفروضات دیدیم، اعضای دو کمیته مشاوره کم کهای ارزشمندی در همه مراحل کار کردند. کمیته هیئت اصول حسابداری تحت ریاست جان اچ زبلی پسر بود و اندرو بار، کارمن جی باف، پل گریدی، جرج اس هیلز، و هربرت ئی میلر نیز دیگر اعضای هیئت بودند. کمیته مفروضات بنیادی حسابداری از آرتور ام کانن، به عنوان رئیس، و مارتین آر گینزبرو، اسکار اس گلین، سی ای مویر، لئونارد اسپاسک، و ویلیام دبلیو ورنتز تشکیل شده بود. اعضای این کمیت ههای مشاوره، طرح تحقیق را در مراحل اولیه آن مرور کردند، و نقش گروه ارزیاب را برای نتایجی که کارکنان به آن رسیده بودند داشتند، و به مدیر تحقیقات حسابداری درباره مناسب بودن این بررسی برای انتشار مشورت دادند. با این حال، مسئولیت این بررسی بر عهده مدیر بخش تحقیقات حسابداری و نه بر عهده اعضای کمیت ههای مشاوره است. ارتباط اعضای کمیت ههای مشاوره با این پروژه به منزله تایید یافت ههای آنها یا توصی ههای مطرح شده در این بررسی نیست. با این حال، بر اساس آیین نامه بخش تحقیقات، هر عضو کمیته مشاوره حق دارد در صورت تمایل، توصیه هایش را در اثر منتشر شده بگنجاند. در این خصوص، ما توجه همگان را به دیدگاههای اندرو بار، کارمن جی باف، آرتور ام کانن، اسکار دبلیو ورنتز، و جان اچ زبلی پسر جلب می کنیم که بلافاصله پس از فصل نتیجه گیری در بررسی ما می آید.

توضیحات

1. پرداخت فقط بصورت اینترنتی میباشد.

2. بعد از ثبت سفارش، هزینه پستی به سبد خرید شما اضافه خواهد شد.

3. در صورتیکه سفارش شما فاقد موجودی باشد، تمام وجه به شما عودت خواهد شد.

(اگر تعداد کالاهای خود را افزایش دهید در هزینه ارسال صرفه جویی خواهید کرد)

4-این کتاب نسخه دانلودی ندارد

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط