این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هدفکار کاملا محفوظ می باشد

قصه ی هدفکارت حسابداری و سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال 1397

قصه ی هدفکارت حسابداری و سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال 1397
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/05/22 0 نظر 1,908 بازدید

 

ما فارغ التحصیلان رشته های مالی و حسابداری از همان دوران دانشجویی بابت صدور سندهای حسابداری بحث‌های زیادی می‌کردیم. این بحث های حسابداری بعد از آن دوران به فضای کار حسابداری هم سرایت پیدا کرد.

ما فارغ التحصیلان رشته های مالی و حسابداری از همان دوران دانشجویی بابت صدور سندهای حسابداری بحث‌های زیادی می‌کردیم. این بحث های حسابداری بعد از آن دوران به فضای کار حسابداری هم سرایت پیدا کرد.

"یادمه یکی از دوستان قبض هزینه ای که بابت عوارض سالانه به شهرداری در سال قبل پرداخت کرده بود رو در سال جدید به حساب هزینه ثبت کرد، وقتی متوجه این صدور این سند حسابداری شدم گفتم،تو باید هزینه هر سال رو در سال مربوط به خودش ثبت کنی ولی چون این هزینه را در سال قبل ثبت نکرده بودی دیگه نمیتونی به حساب هزینه سال جاری ببری بلکه برای ثبت صحیح سند باید برای شناسایی از حساب سود و زیان سنواتی استفاده کنی"

در نهایت این بحث مالی با مداخله مدیر مالی و استادمون آقای سید محمدتقی طهوری به پایان رسید، ایشان هم نظرشان همین بود، دوست و همکارم بعد از شنیدن نظرات مشابه من از زبان آقای طهوری تازه قانع شد و متوجه شد که سندی که صادر کرده طبق استانداردهای حسابداری صادر نشده بود.

چندوقتی ازین ماجرا نگذشته بود که آقای طهوری من رو صدا کرد و گفت: یادته چندوقت پیش بابت صدور سند حسابداری بحث میکردید؟ بعد از بررسی متوجه شدم که خیلی از حسابدارها نه تنها در شناسایی و صدور سند حسابداری مشکل دارند بلکه به دلایل مختلفی از کدینگ حسابداری و سرفصلهای حسابداری اطلاعات کمی دارند، این امر باعث میشه زمانی که میخوان سندی را صادر کنند به مشکل برخورد کنند. حتی به خودشان اجازه نمیدن سرفصل حسابی را که تا الان وجود نداشته ولی باید وجود داشته باشه رو در حسابها ایجاد کنند. حالا من برای رفع این ضعف در حسابداری و برای تقویت و احیای اون برای حسابدارها و کسانی که دوست دارند حسابداری یاد بگیرند ایده ای رو دارم و اون هم طراحی یک بازی حسابداری به نام هدفکارت حسابداری هست.

هدفکارت حسابداری پاسور حسابداری فلش کارت حسابداری

در بازی " هدفکارت حسابداری " افراد میتونن با اومدن هر کارت برای اون :

  • یک رویداد مالی بسازند
  • رویداد مالی رو تحلیل کنند
  • جایگاه هر کدام از حساب ها رو در ترازنامه و صورت حساب سود و زیان پیدا کنند
  • نسبت به کدینگ حسابداری اطلاعات بدست بیارن
  • تسلط شون برای صدور سند حسابداری افزایش پیدا کنه
  • و از همه بهتر به جای بحث های غیر سازنده با هم چالش هایی رو در قالب یک بازی آموزشی داشته باشند

یعنی با هدفکارت حسابداری بازی کنند و آموزش ببینند. از آن روز و از آن تصمیم طلایی بیش از 7 ماه میگذره و ما تونستیم با همکاری تیم آموزشی خوبمون در گروه آموزش حسابداری هدفکار با افتخار و برای اولین بار در ایران هدفکارت حسابداری رو طراحی، تولید و در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به شما مخاطبین عزیزمون ارائه کنیم.

ما اینجاییم در تنفس اردیبهشتی کاغذ و کلمه تا امسال در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قدمی کوچک در جهت آموزش حسابداری کشور برداریم.

 

مکان نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال 1397

سالن f6 راهروی دوم غرفه 107 انتشارات ترمه

هدفکارت حسابداری پاسور حسابداری سفارش میدم          پاسور حسابداری میخوام بیشتر بدونم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط