این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هدفکار کاملا محفوظ می باشد

دوره جامع آموزش ارسال معاملات فصلی

دوره جامع آموزش ارسال معاملات فصلی
چکیده این محصول : انتشار : 1397/09/21 4 نظر

 

امروز ارسال دقیق و درست فهرست معاملات فصلی از ارسال اظهارنامه مالیاتی سطح اهمیت بالاتری داره،همین شد که این محصول رو تولید کردیم.

 

 

 

 

اگر تا بحال آموزش های رایگان ارسال فهرست معاملات فصلی که در سایتهای مختلف قرار داره،شما رو به نتیجه مطلوب نرسونده!

اگر خودتون آموزش دهنده هستید و به دنبال یک فایل آموزشی جامع ارسال فهرست معاملات فصلی هستید تا در اختیار دیگران قرار بدید.

اگر کسب و کارتون یا کسب و کاری که عملیات حسابداریش رو انجام میدید متحمل جرائم مالیاتی ارسال فهرست معاملاتی شده؟

اگر به تازگی،وارد محیط کار حسابداری شدید و قصد دارید با کمترین زمان،بهترین کیفیت و کمترین هزینه برای آموزش ارسال فهرست معاملات فصلی زمان بگذارید.

اگر قصد دارید تخصص کار کردن با سامانه ارسال معاملات فصلی رو یاد بگیرید و از این طریق کسب درآمد کنید.

اگر میخواهید بدونید ارسال فهرست معاملات فصلی چه نقش مهمی در رسیدگی مالیاتیتون داره؟

اگر به دنبال این هستید که فایل آموزشی جامع و کامل برای آموزش از قبل تا بعد از ارسال فهرست معاملات فصلی را در اختیار داشته باشید.

اگر به تجربیات افرادی که قبل از شما سالها ارسال فهرست معاملات فصلی را انجام داده اند و حالا آنچه در ذهن خود دارند به ذهن شما انتقال میدهند،ایمان دارید و کلی از دلایل دیگر

 

اگر حتی پاسخ یکی از این سوالات مثبته،‌مطمئن باشید محصول غیر حضوری و دانلودی« دوره جامع ارسال فهرست معاملات فصلی» تغییرات چشم گیر و محسوسی رو برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

چرا محصول « دوره جامع ارسال فهرست معاملات فصلی»تهیه شد؟

ما طی سالهای گذشته به افراد زیادی در دوره های حضوری مهارت آموزی،آموزش مربوط به ارسال فهرست معاملات فصلی و سایر مهارت ها را ارائه نمودیم تا آنها نیز با یادگیری و افزایش توانائی خود به ارائه خدمت به سازمانها و مشتریان اقدام کنند.

یکی از عواملی که باعث شد این محصول تهیه شود این بود که ما باید به افرادی که در هر دوره مهارت آموزی شرکت می کردند ،مطالبی که در دوره قبل نیز آموزش داده بودیم را مجدد ارائه کنیم،این امر از نگاه آموزشی فوق العاده بود ولی نقاط ضعف زیادی داشت که به برخی از آن ها اشاره میکنیم:

 • احتمال ناگفته بودن برخی از مطالب وجود داشت چرا که به صورت دوره جامع و کامل تدوین نشده بود.
 • برخی از مطالب را زودتر از موعد نمیشد ارائه کرد و احتمال داشت در آینده هم از خاطر مدرس برود و آموزش داده نشود.
 • دوره ی آموزشی حضوری بلند مدت بود و طی سرفصل های آموزش ارسال فهرست معاملات فصلی هر هفته بخشی آموزش داده می شد که با این روند شاید 2 الی 3 ماه آموزش مربوطه زمان نیاز داشت.
 • تفاوت چشمگیر میان هزینه های مربوط به مدرس آموزشی متخصص و بهای قابل قبول پرداختی توسط شرکت کننده(مهارت آموز)
 • تقاضای دوره غیرحضوری توسط افرادی که به دلایل مختلف شامل شاغل بودن،دانشجو بودن و... توانایی شرکت در دوره حضوری را نداشتند.
 • آموزش هایی که در این حوزه وجود داشت جامع نبود و متاسفانه کسی اقدام به آموزش تمامی نکات مربوط به دوره جامع آموزشی ارسال فهرست معاملات فصلی را ننموده بود.
 • ما این دوره آموزشی را برای آموزش همکاران فعلی و آتی سازمان خود نیز طراحی کردیم که اگر در هرصورتی و به هردلیلی دانش کافی در مورد نحوه ارسال فهرست معاملات فصلی و نکات مرتبط را نداشتند برای سرمایه گذاری و آموزش خود بهایی را پرداخت و جهت آموزش و کسب درآمدهای آتی اقدام کنند.

 

آیا مطالب مطرح شده در این دوره کاربردی است؟

اگر ما تمایل به آموزش ساختمان سازی داشته باشیم ترجیح میدهیم شخصی به ما آموزش دهد که هم تحصیلات و تخصص دانشگاهی و هم تجربه ی ساخت ساختمان را داشته باشد تا اینکه یک فارغ التحصیل،فقط آموخته های خود را به ما آموزش دهد.

ابتدا باید بگوییم که مدرسین این دوره سالها در شرکت ها و سازمانهای مختلف به اجرا و آموزش مطالب این دوره اقدام نموده اند.

نکته دیگر اینکه گروه تولید محتوا نسبت به جامع بودن این دوره تلاش زیادی نموده و تمامی منابع مربوطه را بررسی و پس از ترکیب با تجارب مدرسین و مشاورین مالیاتی نسبت به تولید محتوای دوره آموزش ارسال فهرست معاملات فصلی اقدام نموده است.

در پایان هم باید این نکته را ذکر کنیم که ماهیت این دوره کاربردی است چرا که قرار است شما قدم به قدم با این دوره به راحتی اقدام به ارسال فهرست معاملات فصلی نمائید.

 

آیا این دوره آموزشی فقط برای حسابداران طراحی شده است؟

همانطور که میدانید ارسال فهرست معاملات فصلی یکی از تکالیف مهمی است که سازمان امور مالیاتی کشور برای مؤدیان مالیاتی قرار داده است و افراد مشمول باید نسبت به انجام آن اقدام نمایند در نتیجه یادگیری این دوره:

 برای افراد علاقه مند،فرصتی است برای مهارت آموزی و کسب درآمد

برای حسابداران،آموزش در راستا با مسئولیت و افزایش توانائی های تخصصی

برای کارفرمایان(صاحبان کسب و کار)،آگاهی و خودکفائی در راستا با نحوه انجام تکالیف مالیاتی می باشد.

 

نمونه کیفیت این محصول:

 

این دوره در یک نگاه

 موضوع: آموزش جامع ارسال فهرست معاملات فصلی

 مخاطبان: همانطور که اشاره کردیم تمام کسانی که می‌خواهند در راستا با آموزش نحوه ارسال فهرست معاملات فصلی در جهت منافع خود و ساززمان خود قدم بردارند.

  زمان: دو ساعت ویدئوی آموزشی و مشاوره ای

  مدرس: علی اکبر علیایی،با مشاوره مالیاتی سیدمحمد تقی طهوری خالق مؤسسه مدیران محاسب آرمان

  مبلغ سرمایه گذاری39 هزار تومان

  محل برگزاری: هرجایی که شما بخواهید فیلم‌های این دوره را تماشا کنید!

از کجا بدانم این دوره برایم مناسب است؟

 1. شما بعد از بررسی و پاسخگویی به یکی از حالتهای زیر می توانید به راحتی تشخیص دهید که آیا این دوره برایتان مناسب است یا خیر.
 2. در اولین روز کاری خود در شرکتی حضور دارید که از شما میخواهند از طریق اطلاعات موجود در نرم افزار حسابداری فهرست معاملات فصلی را ارسال نمائید؟
 3. شرکتی از شما میخواهد در جلسات رسیدگی مالیاتی شرکت کنید و نسبت به معاملات فصلی پاسخگوی کارشناسان مالیاتی باشید؟
 4. آقای محمدی کارگاه سوله سازی دارد و به دلیل عدم دانش مالی و مالیاتی،قرار است با آموزشی که شما به ایشان ارائه میدهید اسناد و مدارک را طبق استاندارد مورد قبول به شما ارائه دهد تا فهرست معاملات فصلی را تنظیم ،ارسال و رسیدگی های مالیاتی مربوطه را پیگیری نمائید.
 5. به عنوان مشاور به شرکتی میروید تا مزایا و معایب نحوه ارسال آموزش ارسال فهرست معاملات فصلی و نحوه صدور اسناد حسابداری را بررسی نموده تا راهکارهای لازم را به مدیریت سازمان ارائه نمائید.
 6. مؤدی مالیاتی از شما درخواست میکند تا نسبت به برگ جرائم مالیاتی مربوط به ماده 169 مکرر صادر شده توسط سازمان امور مالیاتی بررسی های مربوطه را انجام و راهنمایی های لازم را بعمل آورید.

اگر جهت پاسخگویی به تمامی سؤالات مطرح شده فوق تخصص و دانش لازم را دارید توصیه خاصی برای خرید محصول ارسال فهرست معاملات فصلی را نداریم و انتخاب آن را به عهده خودتان واگذار می نمائیم.ولی اگر جزو افرادی هستید که پاسخ منفی در سؤالات مربوطه داشتید توصیه ما این هست که این فایل آموزشی را از دست ندید.

 

 

اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

ما در این صفحه تلاش نمودیم تا به تمامی سؤالات احتمالی شما پیرامون این محصول پاسخ دهیم،این که این محصول را انتخاب نکنید انتخاب شماست و انتخاب شما برای ما قابل احترام است ولی اگر نسبت به تلنگرهای درونی خود پیرامون آموزش گوش ننمودید با این کار امروز را به فردا انتقال داده اید و این امر هزینه های احتمالی را در آینده در بر خواهد داشت.

سوالات دیگه ای که شاید به ذهنتون خطور کنه

آیا این دوره فقط در مورد ارسال فهرست معاملات فصلی است؟

خیر ما در این دوره تلاش نمودیم از آشنایی با الفبای معاملات فصلی،نکات قبل و بعد از ارسال فهرست معاملات فصلی و همچنین ارسال فهرست معاملات فصلی آموزشی جامع را در اختیار شما قرار دهیم.

چقدر به این محصول مطمئن هستیم؟

ما به این محصول 100% مطمئن هستیم،یک مثال قدیمی وجود دارد که می گوید:

آنچیز که برای خودت میپسندی برای دیگران نیز بپسند.

ما این دوره ی آموزشی را برای آموزش پرسنل سازمان خود و پرسنل سازمانهایی که به عنوان مشاور با آنها همکاری می کنیم نیز تهیه نموده ایم.

در کتاب اسرار فروشندگی موفق آمده است:

کسب و کار یعنی مشکل مشتریان خود را حل کنید.

با اطمینان میگوئیم:

ما با تولید محصول آموزشی دوره جامع آموزشی ارسال فهرست معاملات فصلی مشکل مشتریان خود را برای ارسال فهرست معاملات فصلی حل نموده ایم.

 

 

پرداخت بها برای آموزش هزینه نیست سرمایه گذاری شماست

بله درست است سرمایه گذاری.

ما اعتقاد داریم هیچ تغییری بدون دانش و هیچ دانشی بدون آموزش صورت نمی گیرد.شما اگر تصمیم بگیرید تناسب اندام بهتری داشته باشید با ورزش و کار کردن روی عضلات خود به پرورش آن اقدام میکنید و بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد بهایی که بابت آن پرداخت کرده اید به ثمر رسیده و ریالی از آن سوخت نشده است بلکه به نتیجه دلخواه یا همان تناسب اندام رسیده اید.

 

حالا سؤال اصلی ما این است:

 

آیا ما در انجام امور تخصصی حسابداری و مالیاتی که شغل،حرفه و مهارت اصلی ما است نیازی به آموزش نداریم؟

آیا تاکنون عضلات شغلی خود را شناسایی نموده ایم؟

آیا جهت پرورش عضلات شغلی و تخصصی خود اقدام نموده ایم؟

متأسفانه خیلی از ما حاضر نیستیم بهای موفقیت را بپردازیم و بدون تلاش و سرمایه گذاری توقع موفقیت داریم.

به قول استفان کاوی، چهار دسته کار وجود دارد که:

 افراد موفق روی کارهای مهم و غیر فوری تمرکز می‌کنند! آموزش نیز یکی از آنها است.

همه می‌دانند که یادگیری بسیار مهم است اما برای افراد غیر موفق زمان موعود آن هیچگاه فرا نخواهد رسید

 

توصیه ما برای شما این است برای موفقیت خود سرمایه گذاری کنید.

بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در دوره

افرادی هستند که برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند.

 ما می‌خواهیم به دوستانی که به فکر سرمایه گذاری روی عضلات شغلی و مهارتی خود نیستند کمک کنیم تا با انتخاب یکی از بهانه های زیر به ادامه مسیر شغلی که طی میکردند بازگردند:

 • حالا وقتش نیست،کلی کارهای مهم تر دارم
 • چه خبره خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
 • بیخیال بابا،این آموزش ها اثری نداره
 • حالا باشه اگه سرم خلوت شد بهش فکر میکنم
 • من اعتماد به نفس ندارم بخوام کارهای جدید یاد بگیرم
 • از ما گذشت دیگه واسه آموزش وقت بگذاریم
 •  این چیزا با آموزش درست نمی شه! باید تو دل کار یاد بگیری
 • اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که
 •  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین چیزهای عادی که بلدم خوبه

 

این را تحقیقات علمی جهانی اثبات کرده برای عملکرد بهتر در همه ی مراحل زندگی باید مغز را از مسیرهای تکراری منحرف نمود و تنها راه برای انجام آن،آموزش است و آموزش و آموزش...البته مهم تر اینکه بهانه های بالا و سایر بهانه ها نیز،مغز را در مکانیزم موجود حفظ میکند.حالا انتخاب با شماست...

نحوه تولید این محصول

این محصول در استودیوی آموزشی گروه حسابداری هدفکار ضبط شده و برای بالابردن کیفیت آن تلاش شده از بهترین تجهیزات صوتی و تصویری استفاده گردد.

علاوه بر این به همراه تیم گرافیکی گروه آموزشی هدفکار،برای ارائه بهتر مطالب ویدئوهای آموزشی را تصویرسازی گرافیکی نموده ایم.

در ضمن این دوره آموزشی در فاصله های متفاوت زمانی فیلمبرداری شده و امکان دارد تغییراتی در چهره یا پوشش لباس مدرسین مشاهده کنید که این امر بسیار طبیعی است.

درباره مدرس دوره

بدون شک کسی که درحال مطالعه این صفحه می باشد برای خود و آموزشی که مطالعه نموده ارزش بالایی قائل است و این برای گروه آموزشی هدفکار و مدرس این دوره آقای علی اکبر علیایی که با مطالعه و تحقیقات فراوان تمام تلاش خود را برای تولید دوره جامع آموزشی با محتوای مفید و کاربردی نموده بسیار ارزشمند است. لازم میدانیم برای زمانی که برای آشنایی با  دوره آموزشی جامع ارسال فهرست معاملات فصلی نمودید از شما تشکر کنیم.علی اکبر علیایی

تحصیلات

 • کارشناس حسابداری دانشکده فنی پسران شهید شمسی پور تهران
 • کارشناس ارشد مدیریت مالی دانشگاه آزاد اسلامی تهران

آموزش ها

 • نویسنده کتاب الکترونیکی ماشین مالی با بیش از 1000 نسخه دانلود
 • نویسنده کتاب الکترونیکی ماجراهای شرکت ما
 • نویسنده مقالات آموزشی مالیاتی روزنامه دنیای اقتصاد
 • مدرس بیش از 30 مقاله،پادکست و ویدئوی آموزشی رایگان در سایت رسمی گروه آموزشی هدفکار
 • و مشاور امور مالی و مالیاتی مؤسسه مدیران محاسب آرمان

 

 

به دلیل مسائل مالی، محصول آموزشی جامع ارسال فهرست معاملات فصلی را از دست ندهید

 

ما به هیچ وجه تمایل نداریم دوستی از اعضای سایت گروه آموزشی هدفکار به دلیل مشکلات مالی خرید محصول آموزشی جامع ارسال فهرست معاملات فصلی یا سایر محصولات را از دست بدهد،و به همین دلیل تسهیلاتی را برای عزیزانی که به دنبال آموزش هستند ولی توانایی پرداخت آن را ندارند،در نظر گرفته‌ایم.

اگر شما هم جزو این افراد هستید حتماً با مشاوران آموزشی ما تماس بگیرید.

امیدواریم هیچگاه هیچ کسی به دلیل مسائل مالی، آموزشی را از دست ندهد.

 

فرمت این دوره چگونه است؟

فایل ویدئویی دوره

فایل صوتی دوره

کتاب الکترونیکی دوره

 

هدیه رایگان برای این محصول آموزشی 

کتاب ماشین ارسال فهرست معاملات فصلی محصول دیگری از گروه آموزش حسابداری هدفکار است که برای خریداران این محصول به عنوان هدیه درنظر گرفته شده است که بعد از خرید خدمت خریداران محترم ارسال خواهد شد.

 

شما با دریافت این هدیه رایگان میتوانید به راحتی در فضاهایی که دسترسی به فایل های تصویریندارید با مطالعه اطلاعات مود نیاز در جهت ارسال فهرست معاملات فصلی را بدست آورید.

روش های دریافت محصول:

بسته ارسالی:

اگر دوست دارید که دی وی دی این محصول را داشته باشید، بسته ارسالی را انتخاب کنید، در این صورت یک عدد دی وی دی در قاب، با طراحی روی جلد برای شما ارسال می شود. شاید جزو کسانی باشید که در کتاب خانه خود دی وی دی های آموزشی را نگهداری می کنید. برای دیدن جزییات مشخصات بسته ارسالی تب مشخصات بسته رو ببینید.

آنلاین و دانلودی:

اگر دوست دارید بلافاصله بعد از خرید، فایل های درس ها بتوانید مشاهده کنید و یا دانلود کنید. هنگام خرید گزینه آنلاین و دانلودی را انتخاب کنید، بعد از تهیه محصول در همین صفحه در تب آنلاین و دانلودی قابل مشاهده است. مزیت این روش این است که در سریعترین زمان ممکن به فایل ها دسترسی خواهید داشت. و در آینده نیز در پروفایل خودتان درس هایی را که تهیه کرده ایید در هر زمانی می توانید مشاهده کنید.

ترکیبی:

اگر دوست دارید دی وی دی محصول را داشته باشید همچنین بلافاصله بعد از خرید فایل های درس ها را نیز بتوانید مشاهده و یا دانلود کنید، هنگام خرید حالت ترکیبی را انتخاب کنید. در این صورت شما در هر زمان و مکانی و به هر شکلی که دوست داشته باشید به فایل ها دسترسی دارید.

اگر  هنوز سوالی برایتان باقی مانده یا به مشاوره رایگان نیاز دارید با شماره 56549006-7 تماس بگیرید. و یا در بخش تماس با ما و پشتیبانی پیام خود را ارسال کنید، همکاران ما در خدمت شما هستند.

توضیحات

1. 10%مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh
عارف رهروی
۱۳۹۸/۰۹/۱۵۰۰
پاسخسلام. خسته نباشید.
خیلی ممنون بابت سایت خوبتون.
من امروز بسته ارسال معاملات فصلی رو خرید کردم ولی هنوز لینک دانلود برام ارسال نشده....
بی زحمت بررسی بفرمایین...
ممنون.
من این محصول را در تاریخ 1398/09/15 خریده ام
کاربر اصلی شجاعی
۱۳۹۸/۰۹/۲۴۰۰

سلام ممنون از انرژی خوبتون،محصول خریداری شده در پنل کاربری شما و در قسمت سفارشات من قابل دانلود هست.

الناز رحیمی
۱۳۹۸/۰۹/۰۶۰۰
پاسخدوره فوق العاده بود،ممنون ازتون خیلی بهم کمک کرد.اقای علیایی چند سوال در مورد معاملات فصلی دارم میتونم ازتون مشاوره بگیرم؟
کاربر اصلی
۱۳۹۸/۰۹/۰۶۰۰

سلام خداروشاکریم براتون مفید واقع شده،شما میتونید سوالاتتون رو از طریق تماس یا ارتباط با صفحه اینستاگرام به ما اعلام کنید.موفق باشید

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 2

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط