این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد هدفکار کاملا محفوظ می باشد

فنون کاربردی حسابداری مالی در بازار کار (به روز شد)

فنون کاربردی حسابداری مالی در بازار کار (به روز شد)

فنون حسابداری خود را با دوره رایگان فنون کاربردی بازار کار حسابداری مالی تقویت کنید این فرصت را از دست ندهید کاملا رایگان

پیشنهاد رایگان

آزمون های حسابداری

ادامه و خواندن آزمون شناسایی شم اقتصادی

آزمون شناسایی شم اقتصادی

  با شرکت در آزمون شناسایی شم اقتصادی، از میزان مهارتهای اقتصادی خودت با خبر شو. اگر با خودت روراستی،اگر آینده خودت و خانوادت برات قابل اهمیته،اگر ثروتمند شدن یکی از خواسته هات در زندگیه در آزمون شم اقتصادی شرکت کن و ببین جزو کدوم دسته از افراد هستی؟ فقرآفرین یا ثروت آفرین..؟!

1,775
ادامه و خواندن چالش خفن سنج حسابداری

چالش خفن سنج حسابداری

  درست اومدید چالش خفن سنج حسابداری اینجاست. اولین چالش تخصصی حسابداری که تمایز شما با همکاران و دوستانتون رو نشون میده! بعد از این چالش معلوم میشه تو حسابداری چقدر خفنی؟!!!!!

2,050
ادامه و خواندن آزمون حسابداری 5 تکلیف

آزمون حسابداری 5 تکلیف

در این آزمون تلاش کردیم با 10 سؤال 10 نکته مهم مالی و مالیاتی رو در ذهنمون ثبت کنیم. این آزمون یک فایل آموزشی به نام 5 تکلیف مالی و مالیاتی برای کافرمایان و حسابداران داره که هدف اصلی این بوده هر شخص بعد از مطالعه فایل آموزشی و دیدن ویدئوی مربوط به اون در آزمون شرکت کنه.

681
ادامه و خواندن آزمون آیا شما آدم محتاطی هستید؟

آزمون آیا شما آدم محتاطی هستید؟

آزمون آیا شما آدم محتاطی هستید؟ از صبح زود که از رخت خواب بلند میشیم تا اخر شب موقع خوابیدن ، اگر به خودمون دقت کنیم میبینیم که ما دایم درحال تصمیم گیری و رفتارکردن طبق تصمیمات خودمان هستیم . از انتخاب نوع پوشیدن لباس تا چه ساعتی خارج شدن از منزل ، اما ما در خیلی از کارها اتومات شده ایم ، در واقع از تصمیمات کوچک گرفته تا تصمیمات بزرگ ولی این باعث نشده که ریسک ذاتی تصمیمات پنهان شود . بعضی‌ها ذاتا ریسک‌پذیرتر هستند. همه‌ی ما آدم‌هایی را می‌شناسیم که با ریسک‌های بزرگ به موفقیت رسیده‌اند. به عنوان مثال ورزشکارانی که در مناطق ممنوعه و پرخطر اسکی می‌کنند، معمولا ریسک‌پذیرتر از بقیه هستند؛ سرمایه‌گذارانی که در بازارهای جدید و روی فناوری‌های نوظهور سرمایه‌گذاری می‌کنند نیز جزءِ همین دسته از افراد هستند. برای آنها، هیجان و پاداش‌های بالقوه، ریسک را ارزشمند می‌کند. درک میزان ریسک‌پذیری برای تصمیم‌گیری، ابتدا باید نگرش خود را نسبت به ریسک بشناسید. ریسک‌گریز هستید یا ریسک‌پذیر؟ تحقیقات نشان داده‌اند که شناسایی نوع شخصیت شما راه خوبی برای پیش‌بینی میزان ریسک‌پذیری‌تان است. افراد در مبحث ریسک‌پذیری به سه گروه تقسیم می‌شوند. بعضی‌ها ریسک‌پذیر تمام عیار هستند. آنها نه تنها با حس خطرپذیری به‌خوبی رشد می‌کنند و توسعه می‌یابند، بلکه فعالانه به دنبال این نوع هیجان نیز هستند. آنها بر حسب نوع شخصیت، امتیازات بالایی در زمینه‌ی برون‌گرایی و گشودگی، و امتیازات پایینی در توافق‌پذیری، واکنش روان‌رنجوری طبیعی و خودآگاهی دارند. این افراد دوست دارند تا از زندگی و همهمه‌ی ناشناختگی و خطر، لذت ببرند و زیاد نگران این موضوع که دیگران درباره‌ی آنها چه فکری می‌کنند، نیستند.

536
ادامه و خواندن آزمون توانمندی های خاص خود را بشناسید

آزمون توانمندی های خاص خود را بشناسید

آزمون توانمندی های خاص خود را بشناسید 1. در کودکی، چه چیزی شما را هیجان‌زده می‌کرد؟ 2. چه وقت‌هایی کاملا زمان را فراموش می‌کنید؟  3. برای انجام چه کاری اشتیاق دارید؟    تا حالا 5 دقیقه وقت گذاشتید نقاط قوت خود را شناسایی کنید؟   

736
sssssszsfzsfzsfzfzs